Opinie

 

 

Opinie na temat współpracy ze mną: 

(zachowana pisownia oryginalna)

 

 

 

 

 

 

 

Uczy trwałe zmieniać swoje nawyki. Bez jojo, bez wyrzeczeń, a dodatkowo uczy wielu innych umiejętności przydatnych w życiu :)

Aneta W.

 

 

P. Basiu, chcialam bardzo podziekowac, ze Pania znalazlam :) . Rozmowy z Pania otwieraja mi oczy na niby proste rzeczy, a sama ich nie widzialam ani nie dostrzegalam. Wspolpraca z Pania to sama przyjnosc. Pelen profesjonalizm, kompetencja. Cieplo jakie bije od Pani Osoby - bezcenne. Juz od pierwszej rozmowy czulam, jakbym znala Pania od zawsze. Jestem co prawda na poczatku drogi zmieniajacej moje zycie, ale juz teraz wiem,ze dam rade majac tak cudowna osobe jak Pani Basia kolo siebie. Zawsze moge napisac do Pani Basi o swoich przemysleniach,sukcesach i porazkach, o kazdej porze. Dziekuje Pani Basiu za cierpliwosc, za to ze Pani jest. Dziekuje <3 pozdrawiam Dorota

 

Jestem bardzo zadowolona z diet proponowanych przez Basię. Posiłki są smaczne, dostosowane do mojego trybu życia. Są bardzo dobrze zbilansowane, a to jest bardzo ważne. Zawsze konsultuje ze mną składniki, które chce użyć, tak by wszystko mi smakowało. Polecam:)

Ania

 

Jestem bardzo zadowolona z Jadłospisu napisanego przez Basię.Dzięki Niej i przez Nią jem mniej mięsa a mimo anemii mam lepsze wyniki morfologii.Polecam :)

Justyna

 

 

Dziękuję za dietę i profesjonalne podejście :):-) POLECAM

Kaśka Z.

 

 

Polecam w 100%, dzięki Basi straciłam 5 kg . Dieta spersonalizowana i dostosowana do mnie. Przepisy podane na tacy, łatwe do przygotowania, a co najważniejsze bardzo smaczne. Basia to ktos więcej niż dietetyk, Basia zmienia myślenie o jedzeniu i w całej rozciągłości o żywieniu!!!

Aneta

 

 

Witam, ja osobiście jestem zadowolona z porad Basi i jadłospisów, które mi podsyła. Jestem od prawie miesiąca na diecie i schudłam 4 kg. Moje odchudzanie najlepiej widzę po ubraniach i samopoczuciu, które jest dużo lepsze

Dominika

 

 

 

 

Tu możesz zapoznac się z ofertą: https://odietachizdrowiu.pl/oferta,47.html